SinoBios (Shanghai) İth. & Exp.Co., Ltd.

Kaliteli hizmetin üst seviyesini ölçeklendirin!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.

iyi kalite Fitaz Hayvan Yemi satış için
iyi kalite Fitaz Hayvan Yemi satış için
Sinobios! Bunu sevdim! Bu duygu, geçmiş yılların sevimli ve çalışkan personelinizle iş birliği konusundaki tecrübesiyle her geçen gün artmaktadır.

—— Vito H. George

Ortak iş hedefimizi nezaketiniz, takım ruhunuz, verimli ve sınai faaliyetlerinizle yerine getirmekten zevk alıyorum.

—— Osmond Reed

Ben sohbet şimdi

SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.
Ticaret Fuarında Sinobios Booth ve Personeli Şangay'daki Sinobios'IE ofisi. Çin Fermantasyon Endüstrisi Birliği Konseyi Üyesi Sinobios (Şanghay) İth. & Exp. Limited Şirketi. Toplantı Salonu 2016 Uluslararası Yakıt ve Etanol Atölyesi ve Expo Milwuakee'de Shanghai Sinobios Şirketi WI Jun 20-23 Yeni Yüksek Teknoloji İşletmelerinin Sertifikalandırılması Yeni Hi-Tech Enterprise Onaylı Sertifikalandırması Yüksek Bütünlük Eterprise Yeni Yüksek Teknoloji İşletmelerinin Sertifikalandırılması

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SINOBIOS
No. Çalışanları : 300~400
Yıllık satış : 30MLN.-40MLN.
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 40% - 50%
Sinobios Hakkında Gerçekler:

2004 yılında kuruldu
Merkezi Baiyin, Çin
Çin'de 2 üretim üssü
200'den fazla çalışanı ve 10 alt şirketi
12 endüstride kullanılan 27'den fazla çeşit enzim ve biyo-kimyasal ürün
40'tan fazla ülke ve bölgede sunum

Şanghay merkezli Sinobios (Şanghay) İth. & Exp. Co., Ltd. (bundan sonra Sinobios olarak anılacaktır), Baiyin Sino Bio-Science Co., Ltd. tarafından yönetilen ve Çin'in Gansu eyaletindeki Baiyin Ekonomik Kalkınma Bölgesi'nde bulunan SinoBios grubunun bir üyesidir. Grup farklı uygulama alanları için enzim ve diğer biyo-kimyasal ürünlerin araştırılması, üretimi ve pazarlanması konusunda uzmanlaşmıştır.

Nitelikler:

Sinobios'un üretim üssü, ISO9001: 2008 / ISO22000: 2005 / ISO14001: 2004 Sistemi, Hi-Tech İşletmelerinin Tanımlanması, Helal Sertifikası, Kosher Sertifikası ve Ulusal Endüstriyel Ürünlerin Üretim İzni altında biyo-teknoloji ürünleri üretmektedir. Ödüllü başarısı, Çin Tarımsal Kalkınma Bankası ve Lanzhou Bankası'nın “AA Grade Güvenilirlik Garantili Girişim Şirketi”, Çin'deki Belediye Hükümeti tarafından verilen “En İyi 10 Anahtar Girişim” ve “Anahtar ve Model Girişim” başlıklarını içeriyor. Çin Bilim ve Teknoloji Komitesi tarafından verilen "Hi-tech Enterprise" Sertifikası ve Shanghai Taihe Geliştirme Bölgesi Yönetim Komitesi tarafından "Top-50-Enterprise".

Teknolojik Üstünlük:

Sinobios'un ana Ar-Ge merkezi, Çin Bilim Akademisi, Lanzhou Teknoloji Üniversitesi ve Jiangnan Üniversitesi ile işbirliği yaparak Sinobios'un endüstriyel uygulama ve teknik yenilik için kullanılan yeni enzim türlerini geliştirme projeleri gerçekleştirerek, müşteri istekleri. Teknik ekibi iyi organize edilmiş. Ulusal orta seviye profesyonel unvanlara sahip 10'dan fazla personeli vardır. Profesyonel çalışma ekibi, müşterilere verimli ve mükemmel bir servis sonrası hizmet sunarken, malların kalitesi mükemmel yönetim yapısı ve işletim sistemi ile tam olarak garanti edilebilir.

İhracatta Bulunan Ürün Serisi:

Sinobios, uluslararası pazarlar için aşağıdaki ürünleri ele almaktadır:

1) Enzimler: glukoamilaz, alfa-amilaz, proteaz, beta-glukanaz, ksilanaz, fitaz, selülaz, lipaz, pektinaz, glukoz oksidaz, transglütaminaz, laktaz ve gıda, yem, tekstil, kağıt, bira, alkol endüstrisi için özel enzimler meyve suyu, fırıncılık ve deri işleme.

2) Probiyotikler: bacillus subtilis, bacillus licheniformis ve bacillus natto.

3) Maya: aktif kurutulmuş maya, maya tozu, bira mayası tozu ve maya hücre çeperi.

4) Amino Asit: lisin HCL, lisin sülfat, treonin, triptofan, metiyonin.

5) Kimyasal Ürünler: betain, çinko sülfat, pepton, sodyum bütirat, çinko sülfat, alisin, diatomit ve montmorillonit.

6) Diğer gıda ve yem katkı maddeleri: wolfberry, kurutulmuş sebzeler.

Son 8 yılda, Sinobios'un ürünleri, başta Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Afrika ve Avustralya bölgelerini kapsayan 50'den fazla ülkeye ihraç edilmiştir. Sinobios ürünlerinin doğru bir şekilde uygulanması, üretim verimliliğini iyileştirebilir, üretim kapasitesini artırabilir, kaynak kullanımını genişletebilir ve çevre kirliliği sorununu çözebilir. Sinobios'un ana iş ortakları arasında Tsingtao Bira Fabrikası, Carlsberg, Asahi, CRC, Blueribbon ve Kingway bulunmaktadır.

ithalatı:

Sinobios, uluslararası şirketler, kolejler ve bilimsel araştırma enstitüleri ile işbirliği yapmak için daha fazla fırsat aramaktadır ve yurt dışından ithalat kalemlerini, özellikle de hayvansal beslenme mallarını arttırmayı planlamaktadır.

İç Pazardaki Durum:

Sinobios, Çin'deki çoğu il, özerk bölge ve belediyeyi kapsayan bazı satış yerleri kurmuştur. Son kullanıcılar, gıda, yem, tekstil, bira, alkol, meyve suyu, fırıncılık, kağıt yapımı ve deri işleme endüstrilerine aittir. Sinobios, Çin'deki en büyük alkol fabrikası olan Tianguan Group Co., Ltd. gibi ünlü işletmelerin koyduğu birçok üretim ve uygulama ürünü için başarılı bir teklifçidir.

Manifesto:

Yalnızca müşterilerimiz için değil aynı zamanda çalışma arkadaşlarımız ve toplum için, nezaketimizle, takım ruhumuz ve endüstriyel faaliyetlerimizde üstlendiğimiz şekilde, ortaklarımız, destekçilerimiz ve mutluluk ve zenginlik sağlayıcıları olarak kendi rolümüzün algısına sahibiz.

Saygılarımızla, yakın gelecekte birbirimizle işbirliği yapma şansımız olsun!

İletişim bilgileri
SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Alfonso Liu

Tel: 86-21-58886915

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)