SinoBios (Shanghai) İth.& Exp.Co.,Ltd.

 

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.

Ben sohbet şimdi
Çin SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. Sertifikalar
Sinobiolar!

—— Vito H. George

Ortak iş hedefimizi gerçekleştirme yolundan zevk alıyor ve değer veriyorum.

—— Osmond Reed

SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd. SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.
Şangay'daki Sinobios'IE ofisi. Çin Fermantasyon Endüstrisi Birliği Konseyi Üyesi Toplantı Salonu Yeni Yüksek Teknoloji İşletmelerinin Sertifikalandırılması Yeni Hi-Tech Enterprise Onaylı Sertifikalandırması Yüksek Bütünlük Eterprise Yeni Yüksek Teknoloji İşletmelerinin Sertifikalandırılması Gansu Eyaletinde Tarımsal Sanayileşmede Temel Girişim 2004 yılının En İyi On Güçlü Şirketi Ünlü Marka Sertifikası

Şirket ayrıntıları:

İş türü : İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : SINOBIOS
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 30MLN.-40MLN.
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 40% - 50%

Şanghay merkezli Sinobios (Şangay) İth.& Tecrübe.Co., Ltd. (bundan böyle Sinobios olarak anılacaktır), merkezi Çin'in Gansu eyaletindeki Baiyin Ekonomik Kalkınma Bölgesi'ndedir.

 

Sinobios'un üretim üssü, ISO9001:2008 /ISO22000:2005/ISO14001:2004 Sistemi, Yüksek Teknoloji Kuruluşunun Tanımlanması, Helal Sertifikası, Koşer Sertifikası ve Ulusal Endüstriyel Ürünlerin Üretim İzni kapsamında biyo-teknoloji ürünleri üretmektedir.Ödüllü başarısı, “AA Sınıfı Güvenilirlik-garantili Kurumsal” resmi unvanlarını içerir.

 

Sinobios'Ar-Ge merkezi, Lanzhou Teknoloji Üniversitesi ve Jiangnan Üniversitesi ile işbirliği içinde Shangha'da yer almaktadır.

 

Sinobios' ürünleri Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Güney Afrika ve Avustralya bölgelerine ihraç edilmiştir.Sinobios ürünlerinin uygun şekilde uygulanması, üretim verimliliğini artırabilir, üretim kapasitesini artırabilir, kaynak kullanımını genişletebilir ve çevre kirliliği sorununu çözebilir.

 

Sinobios, uluslararası işletmeler, kolejler ve bilimsel araştırma enstitüleri ile işbirliği yapmak için daha fazla fırsat arıyor ve özellikle hayvan besleme ürünleri olmak üzere yurtdışından ithalat kalemlerini artırmayı planlıyor.

 

Sadece müşterilerimiz için değil, aynı zamanda meslektaşlarımız ve toplum için ortaklar, destekçiler ve mutluluk ve zenginlik sağlayıcıları olarak kendi rolümüzü nezaket, takım ruhumuz ve üstlendiğimiz şekilde endüstriyel faaliyetimiz ile algılıyoruz.

 

İletişim bilgileri
SinoBios (Shanghai) Imp.& Exp.Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Alfonso Liu

Tel: 86-21-58886915

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin